RSS
Новости
17 августа 2018, 11:15
Tesla подала до суду на уряд канадської провінції Онтаріо через відміну програми стимулювання продажів електрокарів
Новий уряд канадської провінції Онтаріо вирішив закрити програму стимулювання продажів електрокарів, згідно якої покупці могли отримати до 14 000 доларів компенсації. До 10 вересня всі покупці електрокарів ще можуть отримати компенсацію від уряду, окрім покупців Tesla.

Tesla вважає, що уряд Онтаріо навмисно дискримінував компанію по відношенню до інших виробників в рамках програми і способу її закриття.

Консервативна партія, яка прийшла до влади після виборів у червні, ініціювала припинення виплат компенсацій для того, щоб направити ці кошти на зниження податку (на 10 центів/літр) на бензин. Зміни офіційно вступили в силу з 11 липня.

Немає сумнівів, що місцевий уряд має повноваження припинити програму виплат, але Tesla позивається не через саму відміну програми, а через те, яким чином це відбулося –  що призвело до дискримінації покупців компанії. Уряд розробив спеціальні умови для тих, хто вже купив електрокар до відміни програми, але виключив покупців Tesla з цього переліку. Всі, хто придбав електрокар до 11 липня і зареєстрував його до 10 вересня – можуть отримати компенсацію 14 000 доларів від уряду. Але щоб отримати спеціальні перехідні умови, потрібно було купити електрокар у авторизованого дилера. Але у Tesla немає авторизованих  дилерів в Онтаріо, оскільки компанія продає напряму свої автомобілі. Тому компанія не підпадає під дію перехідних положень програми.

Відповідно, приблизно 1000 покупців електрокарів Tesla не отримають компенсації, на яку вони розраховували при купілві авто.

Tesla позивається проти таких «дискримінаційних умов».

Сам позов нижче

Tesla sues ONtario by Fred Lamert on Scribd

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: electrek.co
Теги
Канада Tesla
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое