RSS
Тренды
17 августа 2018, 15:15
Alphabet продемонструвала проект розумного міста в Торонто
"Дочка" Alphabet, Sidewalk Labs обіцяє побудувати квартал з дерев'яними хмарочосами, безпілотним транспортом і сучасним міським простором, який буде трансформуватися в залежності від погоди.

Інноватори з Sidewalk Labs, «дочки» компанії Alphabet, якій також належить Google, обіцяють побудувати в межах Торонто невелике розумне місто, пристосоване до сучасного ритму життя і канадської погоди. Ескізи кварталу Quayside архітектори показали на публічних слуханнях 14 серпня. Відео з презентації дивыться нижче.

Будинки в Quayside будуть побудовані з дерев'яних панелей, всі комунікації до них прокладуть під землею. На дахах будинків висадять дерева.

Висота будівель буде різною: більшість будинків - до 19 поверхів, хоча плануються також вежі висотою 42 і 50 поверхів (не дивлячись на те що зараз в Торонто можна будувати не більше 6 поверхів). Цей квартал обіцяє бути наймасштабнішим житловим комплексом з дерева в світі, вказує Engadget.

Sidewalk Labs вибрали дерево не тільки через екологічність та оригінальність. Автори вважають цю ідею якнайкраще пасуючою Канаді - одного з лідерів в лісопромисловому секторі.

Вулицями Quayside пропонують запустити мініатюрні безпілотні автомобілі - суспільний транспорт XXI століття. Тротуари в розумному місті будуть широкими, а вздовж вулиць будуть рости дерева.

Навіть дороги і тротуари в Quayside будуть розумними. Вони будуть складатися з легко замінних багатофункціональних шестикутників. Взимку ці шестикутники будуть підігріватися, щоб сніг танув, а покриття зможе збирати опади для поливу дерев. Також в них будуть вбудовувати LED-сигнали для регулювання руху транспорту.

У канадському місті майбутнього буде дещо спільне зі Стародавньою Грецією: автори проекту збираються зробити комфортний в будь-яку погоду міський простір. Для цього вони будуть будувати сучасні аналоги критих колонад - стоа. Архітектори обіцяють, що це будуть багатофункціональні простори, з можливістю трансформування на перших і других поверхах.

Остаточний план кварталу обіцяють підготувати до весни 2019 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое