RSS
Новости
17 августа 2018, 22:45
Tesla відмовилася від угоди з Panasonic по сонячних панелях
Компанія Tesla Inc. відмовилася від запланованої раніше угоди з Panasonic Corp. по сонячних панелях.

У рамках угоди автовиробник повинен був закуповувати усю продукцію заводу японської компанії по виробництву сонячних модулів, розміщеного в місті Буффало. Японська корпорація побудувала це підприємство спеціально для Tesla.

Представники Panasonic повідомили, що виготовлення сонячних модулів і фотоелементів на підприємстві почалося в серпні 2017 року. Виробництво було запущене у рамках угоди з Tesla, яка зобов'язалася викупляти продукцію заводу для свого підрозділу SolarCity, що займається будівництвом дахів з сонячними панелями.

У рамках проекту "Сонячний дах" були створені особливі панелі, які здатні замінювати звичайну покрівлю на дахах будівель, а також покриття кузова електромобіля. "Сонячний дах" фактично є готовою покрівлею з фотоелементів. Панелі сполучені в систему у вигляді каскад за допомогою клею, що проводить електрику. При нагріванні він активується, що дозволяє не лише кріпити "черепицю" один до одного, але і сполучати їх в єдину мережу, не прибігаючи до використання дротів. В результаті застосування цієї технології замовники отримують велику гарантію на сонячні батареї. Також помітно прискорюється процес монтажу. Перші клієнти Tesla стали отримувати "сонячні дахи" весною цього року.

У нинішньому році угода була переглянута, і тепер велика частка сонячних модулів, що випускаються підприємством, продається іншим компаніям. Хоча як і раніше купує Tesla частину продукції. Ділова активність SolarCity в останні місяці сильно знизилася, оскільки компанія відмовляється від ризикованих фінансових домовленостей. Сама ж Tesla зосередилася на збільшенні обсягів виробництва електрокарів Model 3.

У 2019 році Tesla має намір випускати по 10 тыс Model 3 в тиждень.

Раніше повідомлялося, що есклюзивний постачальник акумуляторних батарей для електромобілів Tesla концерн Panasonic міг використати при їх виробництві кобальт з Куби, проти якої діють санкції США.


Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interes.io
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!