RSS
Новости
23 августа 2018, 15:20
Український стартап розпочав продажі свого електровелосипеда, який встановив світовий рекорд запасу ходу - 367 км
Електробайк від українського стартапу Delfast проїжджає на одній зарядці батареї 367 км. Досягнення на початку цього року було офіційно внесено до Книги рекордів Гіннесса. Як за своїми технічними характеристиками, так і за ціною, моделі, що випускаються Delfast, практично стирають грань між електровелосипедами та електричними мотоциклами.

Український стартап запустив кампанію збору коштів на розробку і виробництво електровелосипеда на Kickstarter всього трохи більше року тому. Йому вдалося зібрати необхідне фінансування буквально за один день, розповідає Electrek.

Тепер прес-секретар Delfast Дмитро Буханевич оголосив про те, що всім, хто зробив попередні замовлення на Kickstarter електричні велосипеди вже доставлені, і що компанія запускає масове виробництво і продажу двох моделей електробайків - Prime і Top.

Назвати цих «монстрів» велосипедами можна тільки з дуже великими застереженнями. Prime з батареєю підвищеної ємності якраз і встановив світовий рекорд дальності пробігу на одній зарядці, який потрапив до Книги рекордів Гіннесса.

Він оснащений батареєю на 48 вольт, ємністю 64 А.год і продуктивністю 3 кВт.год.

Для того, щоб проїхати на одній зарядці 367 км, доводиться тримати середню швидкість в 21,5 км/год для економії заряду батареї. Єдиний недолік - великий час зарядки. Навіть з доданим зарядним пристроєм потужністю 700 Вт, час повної зарядки перевищує 6 годин.

Максимальна швидкість Prime становить 55 км/год. З такою швидкістю вам треба переконатися, що місцеві закони розглядають такий транспортний засіб як велосипед. Незважаючи на наявність педалей, які можна крутити, Prime з його потужною батареєю і вагою 44 кг - це, скоріше, електричний мопед.

Ну, а модель Top просто неможливо визнати велосипедом, навіть незважаючи на наявність все тих же педалей. Хто ж буде їх крутити без допомоги електродвигуна, коли маса цього «звіра» становить 62 кг?

Максимальна швидкість Top - 80 км/год, а потужність електромотора - 5 кВт, що робить його повноцінним легким електромотоциклом.

Ціна електровелосипедів Delfast також ближче до вартості електричних мотоциклів: Prime продається за $6000, а Top - $7000. Правда, в ціну включена безкоштовна доставка в будь-яку точку світу.

Виробники електровелосипедів останнім часом практично стерли грань між ними, мопедами та навіть легкими мотоциклами. Так, американський стартап Juiced Bikes недавно представив модель електробайка з максимальною швидкістю 64 км/ч.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!