RSS
Новости
31 августа 2018, 10:58
Renault може випустити бюджетний електромобіль вартістю всього $8,5 тис
Renault збирається випустити електромобіль вартістю всього $ 8500. на основі бюджетного кросовера Renault Kwid.

Рівно рік тому альянс Renault-Nissan офіційно повідомив про створення спільного підприємства з китайською компанією Dongfeng для розробки і виробництва бюджетних електромобілів. В якості основи повинні були використовувати доступний кросовер Renault Kwid, створений спеціально для індійського ринку. Днями в мережі з'явилися свіжа інформація про цей проект.

Отже, згідно з даними джерел мережі, в якості основи дійсно обраний Renault Kwid, виконаний на платформі CMF-A (Common Module Family A). У бензиновому виконанні з двигунами об'ємом 0,8 і 1,0 літра ця модель коштує в Індії близько $ 4000- $ 5000, при цьому вартість електричної версії складе вдвічі більше - близько $ 8500.

Природно, навіть орієнтовних технічних характеристик новинки ще немає, однак можна припустити, що ємність батареї навряд чи вийде за межі 20-40 кВтг.

Очікується, що Renault Kwid Electric надійде в продаж в Індії в найближчі 12-18 місяців. Втім, судячи з того, що бензинову версію моделі цього літа тестували в Європі, можна допустити, що в результаті електромобіль потрапить і на український ринок.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!