RSS
Новости
31 августа 2018, 20:47
Ізраїль інвестує майже $7 млн. у створення загальнонаціональної мережі зарядних станцій для електромобілів
Нещодавно влада Ізраїлю оголосила про намір інвестувати 25 мільйонів шекелів (6,83 млн доларів США) в створення загальнонаціональної мережі зарядних станцій для електромобілів.

В жовтні відкриють чотири тендери, після чого по всьому Ізраїлю встановлять 2560 зарядних станцій.

Претенденти, що виграють тендери, мають підписати контракти в січні 2019 року і завершити їх реалізацію протягом двох-трьох років. Влада Ізраїлю прогнозує, що близько чверті автомобілів, проданих в країні до 2025 року, будуть на електротязі.

У містах встановлять 2,5 тисячі звичайних зарядних станцій, а ще 60 швидкісних знаходитимуться вздовж міжміських доріг. Уряд покриватиме від 50% до 75% від усіх витрат. На швидкісних зарядках можна буде поповнювати 60 до 80 % запасу акумулятора протягом півгодини, а повільніші зарядні пристрої розраховані на 8 годин і обслуговування одночасно двох електромобілів. Зараз ізраїльськими дорогами їздять всього 700 повністю електричних автівок і близько 97 тисяч гібридів. На думку експертів, саме відсутність зарядної інфраструктури перешкоджає зростанню кількості електромобілів.

Відмітимо, що згідно прогнозу GTM Research, до 2030 року по всьому світу встановлять 40 мільйонів електрозаправок.

В минулому місяці Лондон очолив рейтіінг міст з найкращою інфраструктурою для електромобілів.  Зараз там встановлено 2600 зарядних станцій.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое