RSS
Новости
31 августа 2018, 22:42
Volvo почала тестувати безпілотні електричні самоскиди (ФОТО)
Шведський автовиробник Volvo приступив до тестів важкої спецтехніки на електротязі із функціями автономного управління.

Випробування триватимуть 10 тижнів і пройдуть на території кар'єру Вікан-Крос недалеко від Гетеборга.  Парк тестових прототипів включає в себе вісім безпілотних кар'єрних самоскидів HX2, оснащених електромоторами, 70-тонний екскаватор EX1, який отримав дизельний і електричний агрегати, а також гібридний фронтальний навантажувач LX1. 

Ключова мета шведських інженерів - скорочення числа шкідливих викидів в ході випробувань.  Крім цього, в компанії хочуть зменшити приблизно на чверть витрати на експлуатацію машин. 

Нагадаємо, раніше Volvo Trucks і компанія Renovo, що займається утилізацією відходів, почали тестувати безпілотний сміттєвоз, створений на основі Volvo FM 330. Автомобіль оснастили сенсорними датчиками GPS-навігатором і оптичним далекоміром LiDAR.  Під час першої поїздки в невідому для сміттєвоза місцевість ним керує водій, в цей час система запам'ятовує обстановку і розташування сміттєвих баків.  Наступного разу машина може відправитися за тим же маршрутом вже без водія.  Більш того автопілот «навчили» виявляти несподівані перешкоди на шляху і об'їжджати їх.

Представники шведського бренду Volvo заявили про те, до 2025 року приблизно половина від загального числа продажів їх продукції буде припадати на електрокари. Реалізовувати їх планують переважно на китайському автомобільному ринку.  Компанія вважає, що продажі електромобілів в Китаї допоможуть їй вийти на новий рівень на ринку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: vladtime.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое