RSS
Новости
7 сентября 2018, 09:41
В Одеській області побудують нові сонячні електростанції
В Болградському та Кілійському районах Одеської області побудують сонячні електростанції на площі у 16 і 30 га відповідно.

Відповідні рішення затвердила містобудівна рада при Одеській облдержадміністрації 5 серпня.

Одну СЕС планують звести у селі Червоноармійському (перейменовано в Кубей) Болградського району. Проектована площа ділянки - 16 гектарів.

Другу сонячну електростанцію мають намір розмістити у районі села Василівка Кілійського району. Проектована площа сягає 30 гектарів, причому в цю зону частково потрапляє територія історичної спадщини - пам'ятка археології місцевого значення розташована на відстані одного кілометра від села. З цієї причини перед початком робіт повинні проводитися відповідні дослідження. 

Раніше повідомлялося, що в Одеській області побудували дві нові сонячні станції.

У селі Ярове Тарутинського району закінчена перша черга будівництва сонячної електростанції "Ярина".  Потужність СЕС становить 4158 кВт.  Другу сонячну електростанцію ввели в експлуатацію в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району.  Її потужність становить 350 кВт. 

Одеська ОДА розраховує, що виробництво сонячної енергії в області зросте в 3 рази до 2021 року.  В даний час на сонячну енергію доводиться 4,7% від всього електроспоживання регіону, а саме 300 млн кВт⋅ч в рік.  За чотири роки даний показник планується збільшити до 1 млрд кВт⋅ч.

Згідно з Енергетичною стратегією України, передбачено досягнення до 2020 року частки енергії, отриманої з відновлюваних джерел енергії, в кінцевому енергоспоживанні не нижче  11 % і 25% - до 2035-го.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!