RSS
Новости
7 сентября 2018, 14:40
Компания Ingeteam поставить свої інвертори для найбільшої в Європі сонячної електростанції потужністю 500 МВт в Іспанії
Іспанський виробник інверторів компанія Ingeteam Power Technology S.A. поставить своє обладнання для найбільшого в Європі проекту сонячної електростанції.

Встановлена потужність сонячної електростанції «Мула», яка будується на південному сході від іспанської місцевої громади Мула в регіоні Мурсія, становить 500 МВт. Завершення будівництва очікується до кінця 2019 року.

Сонячна електростанція буде виробляти більше 750 мільйонів кіловат-годин на рік.  Поставка 238 інверторів Ingeteam (Ingecon Sun PowerMax B Series,  технологія 1500 вольт постійного струму, номінальна потужність 1 690 кВт) вже почалася.

В обсяг поставки входять не тільки інвертори, але і все обладнання низької і середньої  напруги, трансформатори, розподільні пристрої й багато іншого.

Крім поставки обладнання, Ingeteam також відповідає за установку, підключення і введення в експлуатацію 74 інверторних станцій.

В Іспанії в першому півріччі 2018 р. частка ВДЕ  у виробництві електроенергії досягла 46%. Сонячна енергетика виробила 4,6%, в тому числі 3% - фотоелектрика, 1,6% - сонячна теплова генерація.  Іспанія - сонячна країна, проте потенціал сонця поки використовується тут слабо.  У той же час у нас немає сумнівів, що в найближчі роки сектор буде розвиватися високими темпами, і, ймовірно, як писали ЕлектроВісті, до 2030 року сонячна енергетика буде основним джерелом енергії в Іспанії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!