RSS
Новости
7 сентября 2018, 20:23
Підготовка до зими: В серпні ДТЕК Енерго збільшив запаси вугілля на ТЕС на 31%
ДТЕК Енерго активно нарощує запаси вугілля, щоб теплоелектростанції компанії стабільно виробляли електроенергію для України. За період 1 серпня - 1 вересня обсяги палива на складах ТЕС компанії збільшилися на 31,4% - до 1,243 млн т.

До старту опалювального сезону ДТЕК продовжить накопичувати склади для безперебійного виробництва електроенергії на ТЕС.

Основним паливом для теплоелектростанцій України в майбутній опалювальний сезон буде українське газове вугілля.  Це стало можливим завдяки переведенню ряду енергоблоків українських ТЕС, в тому числі, двох блоків ДТЕК Придніпровської ТЕС, з імпортного антрациту на газове вугілля.

В таких умовах ДТЕК активно нарощує запаси газового вугілля на складах ТЕС.  Завдяки цьому склад вугілля марки Г за серпень виріс на 288 тис. тонн (на 35%) - до 1,110 млн тонн.  У той же час запаси імпортного антрациту виросли на 8 тис. тонн - до 133 тис. тонн і в найближчі місяці будуть приведені до необхідного рівня з урахуванням меншої затребуваності на ТЕС.

«Теплоелектростанції ДТЕК Енерго з перших чисел вересня працюють з більш високим навантаженням, як і заплановано в прогнозному балансі Міністерства енергетики та вугільної промисловості.  І щоб енергопостачання українців залишалося стабільним, ми вже з серпня почали активно нарощувати запаси на складах.  Зараз запаси виросли на третину », - зазначив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куріленко.  - У вересні і жовтні наше завдання продовжити приріст запасів газового вугілля і антрациту до того обсягу, якого буде достатньо для успішного проходження опалювального сезону ».

Станом на 1 вересня, загальні запаси вугілля на складах ТЕС компанії на 120 тис. тонн або на 10,7% перевищували обсяги запасів на аналогічну дату в 2017 році.  Також ДТЕК Енерго виконує рекомендації по накопиченню палива на своїх ТЕС - перевиконання графіка накопичення Міненерговугілля на 1 вересня становила + 127 тис. тонн.

ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, що забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля.  Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!