RSS
Новости
14 сентября 2018, 11:44
Французька DS презентувала новий електричний кроссовер DS 3 Crossback E-Tense із запасом ходу 300 км (ФОТО)
Електрокроссовер DS 3 Crossback E-Tense з двигуном 100 кВт, батареєю 50 кВт*год і запасом ходу 300 км (WLTP) надійде в продаж у другій половині 2019 року.

Французька компанія DS Automobiles, яка є частиною групи PSA Peugeot Citroën, представила сьогодні новий кросовер DS 3 Crossback. Модель цікава не тільки характерним для даного бренду виразним дизайном, але і тим, що буде представлена відразу в трьох модифікаціях на основі бензинового, дизельного і електричного двигуна. Природно, в першу чергу нас цікавить електрична версія E-Tense, тим більше, що це повноцінний електромобіль, а не гібрид.

Творці вважають, що їм вдалося створити модель, яка поєднує можливості сіті-кара і автомобіля для подорожі на тривалі дистанції, при цьому DS 3 Crossback позиціонується, як преміальний компактний SUV. Стилістика новинки довжиною 4,12 метра в цілому повторює рішення, використовувані в більшій моделі DS 7 Crossback.

Електромобіль DS 3 Crossback E-Tense отримав електричний двигун з потужністю 100 кВт (136 к.с.) і моментом 260 Нм, який дозволяє розігнатися до 50 км/год за 3,3 секунди і набрати перші 100 км/год за 8,7 секунди. Встановлена в підлозі кросовера Li-Ion батарея ємністю 50 кВт*г дозволяє розраховувати на запас ходу 300 км по циклу WLTP або 450 км по циклу NEDC. Розробники запевняють, що в місті електромобіль може повернути назад до 20% заряду за рахунок рекуперації під час гальмування і спусків в міському циклі.

Від стандартної зарядної станції Wallbox потужністю 11 кВт батарея електромобіля буде заряджатися 5 годин до 100% ємності, а якщо треба зарядитися терміново, то можна використовувати швидкісну 100 кВт зарядку - в такому режимі батарея буде «вбирати» 9 км запасу ходу за хвилину заряду і отримає 80% ємності за 30 хвилин зарядки.

Електричний кросовер DS 3 Crossback E-Tense надійде в продаж у другій половині 2019 року, побачити його наживо можна буде на найближчому Паризькому автошоу, яке пройде з 4 по 14 жовтня.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!