RSS
Истории
14 сентября 2018, 13:23
Сонячний хет-трік. В Україні є три села Добрівляни. І в усіх трьох є потужні сонячні електростанції
В Україні є три села, які мають однакову назву - Добрівляни, та найцікавіше те, що в кожному з цих трьох сіл є або у процесі реалізації потужні сонячні електростанції. elektrovesti.net розказують про цікавий географічний казус у сфері відновлювальної енергетики України

1. Добрівляни, Заліщенський район, Тернопільська область

В Добрівлянах Заліщенського району Тернопільської області побудовано дві черги сонячних електростанцій. Перша черга на 4,48 МВт була запущена в 2017 році, сума інвестицій склала 120 млн. грн. Було встановлено 16 тисяч модулів, які мають вертикальне та дворядне розташування.

Друга черга, сонячна станція Добрівляни- 2 була введена в серпні цього року. 

Загальна кількість модулів 8 960. Вони встановлені статично на землі. Потужність станції становить 2,5 МВт. Проектування систем кріплення, їх встановлення та монтаж конструкцій і панелей виконала компанія «СОЛАР Стальконструкція». 

2. Добрівляни, Стрийський район, Львівська область

Друге село розташоване в Стрийському районі Львівської області.  Дозвіл на будівництво електростанції отримало ТОВ «Альтернативна енергетика Галичини». Про завершення будівництва оголошено у вересні 2018 року.  Потужність станції становить 5,5 МВт. На території 20 гектар встановили 184 інвертори Fronius ECO 27, 20240 монокристалічних модулів 285 Вт Jinko Solar.

3. Добрівляни, Дрогобицький район, Львівська область

Третє село Добрівляни знаходиться в Дрогобицькому районі також Львівської області. 12.06.2018 депутати проголосували за рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,7615 га для ТОВ «Солар Вест» під будівництво сонячної електростанції на території Добрівлянської  сільської ради Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту)». Точних данних про сонячну електростанцію знайти не вдалося.

ТОВ «Солар Вест» зареєстроване у цьому ж населеному пункті.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!