RSS
Новости
14 сентября 2018, 14:16
Hyundai показав свою нову електровантажівку на водні
Корейська компанія продовжує експериментувати з водневими паливними елементами: тепер до легкових водневих автомобілів додадуть вантажівку. Hyundai представить новинку на автомобільній виставці в Ганновері.

До теперішнього моменту автовиробник намагався впровадити водневі технології в автомобілі, які купують для приватного повсякденного використання. Наприклад, у популярного позашляховика Tuсson була воднева версія. В майбутньому повинна вийти на ринки модель Nexo. А в кінці червня Hyundai і Audi підписали угоду, за якою будуть спільно розвивати водневі технології.

Зараз корейський виробник розширює свій водневий напрямок, додаючи комерційний вантажний транспорт.

Hyundai поділилася фотографією нової вантажівки на паливних елементах, але ніяких технічних подробиць не повідомила, пише Autoblog.

Всі основні храктеристики будуть розкриті на виставці в Ганновері, яка пройде з 20 по 27 вересня. На фото видно, що вантажівка виконана в традиціях сучасних утилітарних концептів: обтічний, з плавними лініями, що підкреслюють роботу над аеродинамікою. Окремі блакитні акценти покликані підкреслити, що це екологічно чистий транспорт.

Водневі елементи поки об'єктивно поступаються в популярності автомобільним літій-іонним акумуляторам. Однак компанії продовжують шукати щось нове. У комерційному сегменті справжнього прориву чекають від Nikola Motor. Компанія обіцяє вантажівки з електромоторами, енергію для яких забезпечать водневі паливні елементи. Потужність фур від Nikola складе 1000 к. с., а обіцяний запас ходу - вражаючі 1600 км.

Французька залізнична компанія Alstom збирається перетворити британські електропоїзди в водневі. У Парижі цей тренд підтримують: в наступному році влада виділить $ 116,6 млн на підтримку національної індустрії з виробництва водню. Там вірять, що це більш надійна база для переходу на чисту енергію.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!