RSS
Новости
14 сентября 2018, 15:31
У Швейцарії надлишок сонячної електроенергії використовують для підігріву води
Енергопостачальна компанія «Електростанції кантону Цюріх - EKZ» завершила свій проект «Сонце в бойлері». Результат: завдяки збереженню у вигляді теплової енергії в мережу можна подавати більше сонячної електроенергії.

Енергопостачальна компанія «Електростанції кантону Цюріх» провела польові випробування, щоб з'ясувати, скільки сонячної електроенергії можна зберігати в бойлерах з гарячою водою. В одному з селищ в Рікенбах-Зульці 30 водогрійних котлів були оснащені інтелектуальними системами управління. Крім того, місцевому виробнику дерев'яної упаковки компанії «Wegmüller - Вегмюллер» на даху її виробничого цеху встановили потужну сонячну електростанцію.

Всякий раз, коли сонячна електростанція починала виробляти занадто багато сонячної електроенергії, яку компанія «Вегмюллер» не могла споживати безпосередньо, надлишкова електроенергія прямувала на підігрів води в домашніх господарствах. Це дозволило використовувати значну частину виробленої сонячної електроенергії безпосередньо на місці в своєму житловому кварталі - без навантаження на інші ділянки електричної мережі.

Польові випробування тривали два роки. Результат: під час пілотного проекту на підігрів води місцевими бойлерами було використано близько 22% виробленої безпосередньо на місці сонячної електроенергії. Крім того, завдяки системі управління навантаженнями, були значно знижені піки навантаження на мережу при подачі в неї сонячної електроенергії. Такий підхід отримав в даний час подальший розвиток і розробляється для спільної роботи сонячних електростанцій малої потужності з такими споживачами електроенергії, як електромобілі і теплові насоси.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое