RSS
Новости
14 сентября 2018, 19:39
У Запорізькій області планують побудувати сонячну та вітрову електростанції
У селах Широке та Гусарка Запорізької області мають намір побудувати сонячну та вітрову електростанції.

Такі проекти розглянула на черговому засіданні архітектурно-містобудівна рада. 

Зокрема, члени ради розглянули детальний план окремої території для розміщення сонячної електростанції на земельній ділянці, розташованій за адресою: Запорізький район, Широківська сільська рада, за межами села Широке та детальний план території під розміщення вітрової електричної станції з трансформаторною підстанцією за межами села Гусарка на території Гусарківської сільської ради Більмацького району.

За підсумками розгляду проекти схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку. 

Раніше повідомлялося, що в Івано-Франківській області ввели в експлуатацію сонячні електростанції в селищі міського типу Чернелиця, а також у селі Сарники, для будівництва ще трьох СЕС в області виділили земельні ділянки.

За підсумками першого півріччя в Україні встановлено майже 270 МВт потужностей відновлювальних джерел енергії. З них за II квартал 2018 р. генерація енергії з відновлювальних джерел становить 110 МВт. Найбільшою популярністю серед українців користуються сонячні електростанції, які становлять 206 МВт від загальних потужностей.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!