RSS
Новости
14 сентября, 20:41
Компанія Ілона Маска вже через два місяці почне продавати цеглу для будівництва будинків
У своєму Twitter-акаунті Ілон Маск повідомив про запланований старт продаж чергового товару від компанії The Boring Company.

Цеглини в формі Lego, вироблені з видобутої породи при створенні тунелів, надійдуть у продаж орієнтовно через 2 місяці.  Ціна за один блок складе 10 центів.

Ідея безвідходної прокладки тунелів для підземної транспортної мережі, мета яких перемогти пробки, з'явилася у Маска в травні 2017 року. За його словами, будівництво - дуже брудний бізнес, в тому сенсі, що на виробництво бетону доводиться 4,5% емісії вуглекислого газу.  Цеглини, виліплені з того, що залишається після прокладки тунелів, зможуть скоротити небезпечні для навколишнього середовища викиди.

Ціна, названа Маском, здається вкрай низькою - за оцінками видання Inverse, середня вартість цегли становить від 34 до 85 центів.  Втім, робити порівняння, не знаючи безлічі факторів на кшталт якості, складу і типу - поки дуже складно.

 Раніше Маск відзначав, що форма його цегли дозволить парі робочих зібрати зовнішні стіни будинку за день або близько того, а отвори всередині призначені для прокладки внутрішніх комунікацій.  Вони зможуть витримувати підземні поштовхи, які часто виникають в Каліфорнії.

 Публіка вже могла спостерігати ці диво-цеглини мінімум один раз - з них був зібраний подіум для конкурсу Hyperloop SpaceX, який відбувся 22 червня. 

Перший житловий будинок, складений з них, буде побудовано в стилі середньовічної башти, пише Маск в Twitter.

Маск заснував The Boring Company в 2017 році, щоб боротися з пробками за допомогою буріння підземних тунелів.  У січні він запустив роботу з будівництва тунелю в Лос-Анджелесі, який повинен зв'язати офіси двох його компаній.

 Крім того, компанія спеціалізується на випуску інших менш значущих виробах.  Спочатку The Boring Company налагодила продажу фірмових кепок, на яких заробила 300 тисяч доларів.  А у лютому 2018 року компанія за чотири дні розпродала 20 тисяч фірмових вогнеметів по 500 доларів за штуку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram - перейдите по ссылке и нажмите кнопку Join

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!