RSS
Новости
21 сентября 2018, 12:42
Щвейцарська компанія презентувала надвузький автономний потяг для метрополітену в Глазго (ФОТО)
Швейцарський виробник залізничного рухомого складу вігонів, компанія Stadler, виконає замовлення для третього найстарішого в світі метрополітену - в Глазго буде поставлено 17 автономних поїздів метро.

Перший такий потяг був продемонстрований на виставці InnoTrans 2018, у Берліні.

Перш за все, в очі кидається компактність вагонів - вони вузькі і низькі. Усередині пасажири можуть стояти тільки в один ряд. Справа в тому, що метрополітен в Глазго є одним з найстаріших у світі (був відкритий в 1896 році) - старша за нього тільки підземка Лондона і Будапешта. Ширина тунелів - 3,4 м, відповідно і самі використовувані вагони вузькі.

Довжина потяга 39 м, він може розвивати швидкість до 60 км / ч. Початок комерційної експлуатації нових потягів намічено на 2020 рік.

У Stadler відзначили, що будівництво даного потяга є знаковим для компанії, так як раніше швейцарці ще на займалися виробництвом безпілотних поїздів для метро.

Нагадаємо, що в поточному році протяжність повністю автоматичних ліній метро в світі перевищила 1 тис. км. Ця відмітка була пройдена із введенням в експлуатацію в кінці березня лінії Pujiang в Шанхаї. Зараз в світі налічується 63 повністю автоматичних ліній метро, які знаходяться в 42 містах 19 країн.

Метро у Глазго, Шотландія.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!