RSS
Новости
21 сентября 2018, 13:38
Стартап Proterra і автоконцерн Daimler випустять шкільний електробус
Американський стартап отримає в цілому 155 млн долларів інвестицій - від німецького автоконцерну і ряду інвестфондів. Першим спільним проектом Proterra і Daimler стане випуск електробусів для перевезення школярів.

Виробник електробусів Proterra отримає фінансування від автогіганта Daimler, який зацікавлений в розробці екологічно чистого транспорту. Концерн випускає величезну лінійку машин і вважає перспективною електрифікацію важкої техніки, а у Proterra якраз є технології для цього.

Американська компанія зуміла продати більше 650 своїх електробусів в США і Канаді. Ці машини використовуються для комерційних перевезень, в аеропортах або для потреб держслужбовців, але на ринок шкільного транспорту компанія ще не виходила.

У той же час Thomas Built Buses, дочірня компанія Daimler, випускає лінійку автобусів для перевезення дітей, і тепер компанії збираються разом розробити інноваційне рішення для цього сектора.

Електробуси Proterra здатні подорожувати на довгі відстані - до 560 км на одному заряді. Компанія збирається випускати двоповерхові автобуси з ще більш потужними батареями. Акумулятори нових електробусів будуть сконструйовані за принципом «батареї-рекордсмена» Е2 від Proterra, яка протрималася 1770 км без підзарядки. Акумулятори нових двоповерхових електробусів, які з'являться в Каліфорнії в 2019 році, будуть не такими енергоємними. Але в їх основі буде лежати та ж концепція, що і в Е2: на кожен кілограм ваги автобуса приходиться запас потужності 160Вт /год.

Нагадаємо, що Daimler вже приступила до активної електрифікації легкових і вантажних автомобілів. Тепер до цього процесу приєднується і автобусний підрозділ компанії. Компанія представила електричну версію найпопулярнішого міського автобуса - Citaro.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!