RSS
Истории
21 сентября 2018, 13:04
21-річний американець викрав Tesla Model 3 за допомогою смартфону, але був затриманий на фірмовій заправці через три дні
В Міннесоті (США) у торговому центрі з сервісу оренди електромобілів викрали Tesla Model 3 – за допомогою мобільного додатку і смартфону.

21-річного хакера заарештували за викрадення Tesla Model 3. Йому не потрібен був ключ від автівки, а тільки мобільний додаток і смартфон для того, щоб отримати доступ до електрокару. Транспортний засіб належав компанії з прокату авто, Trevls, яка спеціалізується тільки на електромобілях.

Директор компанії по оренді електромобілів, в якої вкрали Tesla Model 3

Злодія заарештували через три дні на фірмовій зарядній станції, незважаючи на те, що він відключив в авто GPS. Крадій раніше кілька разів орендував у цій компанії електромобілі, вихвалявся своїми знаннями систем безпеки Tesla. Але під час кожної зарядки на станціях Supercharger дані про електрокар направлялися у білінгову систему, тому власник надав цю інформацію поліції, що дозволило швидко встановити місце знаходження і провести арешт.

Експерти розповіли, що зловмисник подзвонив у службу підтримки Tesla і додав електрокар до свого облікового запису, використовуючи VIN номер. Потім йому стала доступна опція відкривання авто без ключа.

Раніше Tesla додала опцію пін-коду як додатковий спосіб захисту електрокару. Під час запуску двигуна на екрані інформаційної системи з’являється клавіатура для вводу пін-коду.

Дослідники з Левенського католицького університету виявили, що можна зламати брелок від Tesla Model S за 2 секунди, розблокувати центральний замок і викрасти авто.Їх демонстрація представлена нижче на відео. Обладнання, яке вони використали, коштувало 600 доларів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram - перейдите по ссылке и нажмите кнопку Join

По материалам: interestingengineering.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!