RSS
Новости
21 сентября 2018, 15:15
Rolls-Royce переробить британські тепловози в дизель-електричні потяги
Компанії доведеться в тестовому режимі переобладнати дизельні локомотиви під роботу з гібридними двигунами. Якщо випробування пройдуть успішно, то з 2020 року Rolls-Royce приступить до переобладнання сотень дизельних потягів у відносно екологічно чисті.

Rolls-Royce, відома своїми авіаційними двигунами і шикарними автомобілями, буде займатися проектом не безпосередньо, а через дочірню компанію Power Systems. Остання і підписала угоду з Porterbrook, власником найбільшого парку рухомого складу Британії.

Power Systems виробляє силові установки, що використовуються на яхтах, вантажівках, поїздах, літаках, на гірничодобувній техніці. Це одна з найбільш швидкозростаючих компаній в структурі Rolls-Royce. Багато в чому таке зростання відбувається як раз за рахунок виробництва популярних гібридних двигунів, пише Reuters.

«Ми чекаємо, що потреба в гібридних технологіях буде рости. Попит на гібридні двигуни обжене попит на дизельні », - говорить генеральний директор Rolls-Royce Power Systems Андреас Шелл.

Після переобладнання гібридними двигунами від Rolls-Royce колишні дизельні потяги зможуть працювати в тому числі від літій-іонних батарей.

Це одночасно зменшить викиди вуглекислого газу і знизить вартість експлуатації потягів. Ще плюс в тому, що в електричному режимі потяги працюють дуже тихо. Так що перехід на гібриди ще і знизить рівень шуму в містах.

Великобританія стала на шлях скорочення шкідливих викидів. Так, на дев'яти вулицях в центрі Лондона забороняють автомобілі з ДВС. При цьому діє державна програма по очищенню повітря. Її бюджет - $ 12 млрд. Результатом має стати повна відмова від бензинових і дизельних автомобілів до 2040 року. Те ж саме і до того ж терміну повинно відбутися з поїздами.

Сьогодні тільки 42% залізничних колій Великобританії електрифіковані. В цьому плані королівство відстає від решти Європи. У Німеччині цей показник на 20% вище. Проте там теж поспішають із впровадженням екологічно чистих потягів. Днями Bombardier запустила свій перший електропоїзд на акумуляторах в німецькому Хеннігсдорфі. До цього на півночі Німеччини почали курсувати перші в світі водневі потяги, вироблені французькою компанією Alstom.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!