RSS
Новости
21 сентября 2018, 17:25
Компанія «TIU Canada» почала будівництво нової сонячної електростанції у Миколаївській області
Компанія «TIU Canada» почала будівництво нової сонячної електростанції біля села Калинівка, що у Миколаївській області. Новий проект отримав назву «Vita Solar».

Станція займе площу у 20,2 га та її максимальна потужність складатиме 13,5 МВт. Сонячні панелі, що будуть встановлені виготовлені компанією «Longi Solar», а інвертори – компанією «SMA».

Миколаївська область має один з найвищих показників сонячної радіації в Україні. Заміри у Калинівці показали, що рівень сонячної радіації складає 1551 кВт/м2. Сонячна станція дасть змогу зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 18,212 тон щорічно.

«Ми дуже ретельно підійшли до вибору нової локації для будівництва сонячної електростанції і прийшли до висновку, що технічно та логістично – це був найкращий варіант з усіх наразі нам доступних» - заявила регіональний директор компанії «TIU Canada» в Україні, Валентина Белякова.

«Після закінчення нашого першого проекту це логічний наступний крок. Ця станція відповідатиме високим стандартам, якими ми керуємось у всіх галузях нашої роботи: починаючи з вибору матеріалів та закінчуючи нашим генеральним підрядником – компанією «Helios Strategia». Сонячну станцію буде введено в експлуатацію пізніше цього року і вона зможе почати роботу не пізніше січня, 2019» - сказав президент «Refraction Asset Management», материнської компанії «TIU Canada», Майкл Юркович.

Компанія «TIU Canada» почала свою діяльність в Україні у червні 2017 року, коли було розпочато будівництво сонячної електростанції у Нікополі. «TIU Canada» належить інвестиційній компанії «Refraction Asset Management», з міста Калгарі, що у провінції Альберта (Канада).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое