RSS
Новости
21 сентября 2018, 22:41
Shell уклала 15-річний контракт на поставку зрідженого природного газу для Китаю
Компанія Royal Dutch Shell отримала 15-річний контракт на поставку зрідженого природного газу для китайської електростанції, яка будується в Панамі. Поставки планують почати в 2020 році.

Умови угоди, яка буде задовольняти всі потреби електростанції, не розкриваються.  Однак відомо, що для роботи станції необхідно близько 400 тис. тонн зрідженого природного газу щороку.

За даними дослідження Wood Mackenzie, протягом 12 місяців, з червня 2017 по червень 2018 року, Китай був другим за величиною покупцем ЗПГ в США, а Shell - найбільшим продавцем зрідженого газу в Сполучених Штатах.

На цьому тижні в ході конференції Gaztech, яка проходить в Барселоні, учасники прийшли до висновку, що перспективи розвитку ЗПГ-бізнесу в даний час найкращі з 2014 року.  Очікується, що в найближчі роки обсяг продажів ЗПГ виросте в два рази - до 300 млн тонн на рік, що багато в чому пояснюється зростанням попиту на зріджений газ в Китаї.

Нагадаемо, Китай ввів 10% -ве мито на імпорт зрідженого природного газу США, розширивши торговельну суперечку в енергетичній сфері.  У 2018 році експорт ЗПГ зі США може досягти показника 28 млрд кубометрів.  Китай, який придбав 15% всього поставленого зрідженого газу в 2017 році, тепер може придбати лише 2,8 млрд кубометрів ЗПГ.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: eadaily.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое