RSS
Истории
28 сентября 2018, 19:40
В Мексиці відкрили найбільшу в західній півкулі сонячну електростанцію на 828 МВт
Компанія Enel Green Power México, дочка італійського енергетичного концерну Enel завершила будівництво і підключила до мереж дві сонячні електростанції сумарною потужністю 1089 МВт.

Перший об'єкт - Villanueva park потужністю 828 МВт є однією з найбільших фотоелектричних сонячних електростанцій в світі і найбільшою в західній півкулі.  Друга електростанція Don José solar park теж має значний розмір - 260 МВт.

Загальний обсяг інвестицій в будівництво обох об'єктів склав 950 млн доларів США, в тому числі 750 млн - в Villanueva.  Тобто капітальні витрати не перевищили $ 0,9 за ват встановленої потужності (якщо в опублікованій в прес-релізі цифрі враховані всі витрати).

Право будівництва об'єктів Enel отримала за результатами конкурсного відбору, що завершився в березні 2016 року.

Будівництво Villanueva solar park почалося в березні 2017 року, тобто тривало всього півтора року.  За цей час компанія встановила 2,5 мільйона сонячних панелей, які будуть виробляти приблизно 2000 ГВт * год електроенергії на рік.

Будівництво мексиканських сонячних парків велося на підставі моделі «Стійкий будівельний майданчик» Enel, яка включає вимір соціально-екологічного впливу проекту та дії, спрямовані на покращення цього показника за допомогою систем очищення води, переробки відходів і навчання місцевого населення.  Зокрема, проектна команда компанії провела курси для місцевого населення по виготовленню меблів з 2,6 тонн дерев'яних піддонів та ящиків, що залишилися після будівельних робіт.  Крім того, для збереження місцевої екосистеми, проектна група перемістила в навколишні станцію райони більше 150 000 зразків флори, таких як різні види кактусів, і більше 25 000 примірників фауни, включаючи жаб, змій і ящірок.  Енергетики також реалізували ініціативи з підтримки місцевих громад, в тому числі шляхом надання пожертвувань домашнім господарствам, які постраждали в протягом сезону дощів в минулому році.

Раніше повідомлялося, що на території Мексики будується найбільший в Латинській Америці соняний парк, який допоможе забезпечити більше мільйона будинків відновлюваною енергією.

У 2015 році Мексика стала першою країною, що розвивається, яка оголосила про свої плани скоротити викиди удвічі до 2050 року в рамках угоди про клімат Організації Об'єднаних Націй.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!