RSS
Новости
5 октября 2018, 13:16
Енергоатом вимагає проведення незалежного міжнародного аудиту щодо достовірності дефіциту 13,9 млрд грн
ДП "НАЕК "Енергоатом" не просто вітає останню ініціативу очільника НКРЕКП Оксани Кривенко, а вимагає проведення незалежного міжнародного аудиту щодо достовірності дефіциту в тарифі для Енергоатома в обсязі 13,9 млрд грн.

Нагадуємо, що в НАЕК "Енергоатом" щороку проводиться по декілька аудитів. Так, щойно завершився аудит Державної аудиторської служби (колишня ДФС), в рамках якого проводилась перевірка діяльності Компанії з ІІ кварталу 2016 по І півріччя 2018 року. Також нещодавно завершився операційний аудит Державної аудиторської служби, яка перевіряла кожну з фінансових операцій Енергоатома у режимі реального часу протягом останніх двох років.

Крім того, Компанія проводить щороку незалежний аудит фінансової звітності, причому незалежного аудитора обирають на відкритому тендері, який проводиться в мережі ProZorro. Цьогоріч тендер виграла та проводила перевірку Компанія BDO, яка входить у т.зв. «велику п’ятірку». Всі висновки розміщені на веб-сайті.

Також, як широко відомо, Компанія торік пройшла перевірку з боку Bank of America/Merrill Lynch, результатом якої стало отримання фінансування під гарантії урядової американської Корпорації зарубіжних приватних інвестицій OPIC. Енергоатом отримав один з найвищих кредитних рейтингів у світі та дуже вигідну ставку кредитування у 6,833%. Рейтингове агентство Moody’s визначило рейтинг НАЕКу, як «Аа2» (на 15 пунктів вище за суверенний рейтинг України, який знаходиться на рівні «Caa2»).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!