RSS
Новости
5 октября 2018, 21:39
Консорціум Enerparc AG - Rodina Energy Group планує розширити потужність СЕС у Чорнобильській зоні до 100 МВт
Консорціум Enerparc AG - Rodina Energy Group планує збільшити потужність своїх сонячних електростанцій (СЕС) у Чорнобильській зоні відчуження з 1 до 100 МВт, повідомив CEO Rodina Energy Group Євген Варягін на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

"У нас є плани щодо розвитку цього проекту, щодо розширення його до близько 100 МВт. І ми з нашими партнерами над цим працюємо", - сказав він.

Напередодні Enerparc AG - Rodina Energy Group офіційно ввів в експлуатацію пілотну СЕС потужністю 1 МВт біля Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС).

Як повідомлялося, будівництво пілотної СЕС завершилося на початку 2018 року, влітку вона отримала "зелений тариф".

ТОВ "Солар Чорнобиль" (Київ) у 2017 році орендувало частину бетонного майданчика біля споруди "розподільчий пристрій 2-ї черги ЧАЕС" площею 1,7 га для реалізації проекту будівництва СЕС консорціумом Enerparc AG - Rodina Energy Group.

Раніше ЕлектроВісті писали, що працююча СЕС на 1 МВт в зоні відчуження, зіткнулася з цілим рядом складнощів при запуску.  Її більше 6 місяців не підключали до мережі.  Конкурс на будівництво СЕС виграла ТОВ "Солар Чорнобиль", яка працює в консорціумі з українською компанією Rodina і німецької Enerparc AG.  Компанія вклала в проект близько одного мільйона євро і в жовтні 2017 року почала будівництво першої в зоні сонячної електростанції потужністю 1 МВт.  Директор компанії, Євген Варягін розповів, що проект зіткнувся з обмеженнями українського законодавства, яке регулює діяльність у зоні відчуження.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое