RSS
Новости
5 октября 2018, 22:43
Компанія Renault представила розкішний безпілотник EZ-Ultimo (ФОТО)
Безпілотний електромобіль Renault EZ-Ultimo має розкішний дизайн, універсальний комфортний салон і несподіване призначення: автовиробник хоче зробити електрокар зручним «громадським» транспортом, доступним кожному.

На Paris Motor Show 2018 автоконцерн Renault представив відразу три нові моделі безпілотних електрокарів.  EZ-Go, EZ-Pro і EZ-Ultimo мають різне призначення, але всі вони створюються в рамках розвитку ідеї «розумних» міст майбутнього, яка реалізується компанією.

Renault EZ-Ultimo буде повністю інтегрований в міське середовище.  У компанії планують, що розкіш і зручність будуть доступні кожному, тому електрокар буде використовуватися в сервісах загального доступу - наприклад, в каршерінгу.  Футуристичний безпілотник в чорно-золотих кольорах можна буде викликати в аеропорт, щоб з'їздити на прогулянку і для інших подібних цілей.

Електрокар класу Lux обладнаний автономною системою управління четвертого рівня, яка дозволяє пасажирам повністю відсторонитися від водіння.  Широкі двері майже повністю відкривають салон з обертовими кріслами. 

Нагадаемо, Renault планує інвестувати понад 1 млрд євро в прискорення виробництва електромобілів у Франції.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: techfusion.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!