RSS
Новости
12 октября 2018, 13:33
В листопаді в Херсонській області почнеться будівництво сонячної станції на 50 МВт
Будівництво сонячної електростанції (СЕС) потужністю 50 МВт біля села Стара Збур'ївка Голопристанського району Херсонської області почнеться вже в листопаді поточного року.

"11 жовтня голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв провів робочу зустріч з представниками ТОВ "Атлас Кепітал Енерджі" по реалізації проекту будівництва сонячної електростанції потужністю 50 МВт поблизу Старої Збур'ївки Голопристанського району Херсонської області. Відповідний меморандум про співпрацю між адміністрацією та компанією ТОВ "Атлас Кепітал Енерджі" був підписаний ще 10 квітня минулого року. В рамках зустрічі представники компанії відзвітували про стан виконання плану календарного графіка, а також повідомили, що будівництво СЕС почнеться вже в листопаді поточного року", - йдеться в повідомленні.

Гордєєв запевнив представників компанії, що влада Херсонщини зацікавлена в реалізації проекту альтернативної енергетики і всіляко підтримуватимуть його, але за умови співпраці інвестора з місцевими підрядними і будівельними компаніями.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrinform.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!