RSS
Новости
12 октября 2018, 22:43
В Індії встановили гібридну вежу для вітрогенератора висотою 140 метрів
Індійський виробник вітряних турбін Suzlon встановив в Індії, в штаті Таміл Наду, вежу висотою 140 метрів, найвищу в країні, а можливо і в світі. Її нижня частина виконана зі збірного залізобетону, а верхня - зі сталі.

На вежі встановлено генератор Suzlon моделі S120 2.1MW.

Традиційно вежі вітряків виготовляються зі сталі - конструкції у формі усіченого конуса монтуються одну на одну.  Однак зі зростанням висоти веж потрібно все більший діаметр нижніх кілець і товща сталь, що призводить до експоненціального зростання ваги і витрат, а також унеможливлює їх транспортування по звичайних дорогах.

У той же час високі вежі розширюють потенціал вітроенергетики, оскільки дозволяють «збирати» вітрові ресурси на великих висотах.

Масштабні вітрові проекти в Індії, в рамках яких встановлюються сотні турбін, виправдовують використання конструкцій із залізобетону, які відливаються на місці.

Раніше повідомлялося, що в Фінляндії компанія Vestas встановить свої вітрогенератори на вежах висотою 175 метрів. Мова йде про технологію  Vestas "Cable Stayed Towers" –коли  кожна вежа підтримується трьома розтяжками-сталевими тросами.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!