RSS
Тренды
19 октября 2018, 11:35
У Німеччині побудують пілотний об'єкт Power-to-Gas потужністю 100 МВт
Електромережева компанія TenneT і газові інфраструктурні компанії Gasunie Deutschland і Thyssengas починають в Німеччині (Нижня Саксонія) реалізацію пілотного проекту Power-to-Gas (електроенергія - газ) потужністю 100 МВт під назвою ELEMENT ONE.

Мова йде про перетворення «надлишкової» електрики, що виробляється, насамперед, офшорними вітровими електростанціями на півночі Німеччини в періоди низького попиту, в водень методом електролізу.

Починаючи з 2022 року, пілотна установка буде поступово підключатися до мережі.

Power-to-Gas в багатьох моделях розглядається як важливий елемент енергосистеми майбутнього, оскільки дозволяє перетворювати в газоподібний стан великі обсяги відновлюваної енергії.

Отриманий водень може використовуватися в різних секторах - в енергетиці, промисловості, транспорті.

«Я переконаний, що використання відновлюваних джерел енергії в формі водню стане важливою відповіддю на всі ще відкриті питання енергетичного переходу», - каже Томас Барейс, парламентський державний секретар при Федеральному міністерстві економіки і енергетики.

З точки зору TenneT, найбільшого оператора магістральних мереж в Німеччині, технологія Power-to-Gas важлива оскільки дозволяє підвищити маневреність енергосистеми, що критично важливо для забезпечення надійності в умовах високого поширення варіабельних ВДЕ.

«Нам потрібні потужні технології зберігання даних для реалізації амбітної мети розширення відновлюваної енергії на 20-30 роки», - вважає глава TenneT. Якщо ми зможемо зберігати велику кількість відновлюваної електроенергії, ми розвантажимо мережі. Це допоможе нам знизити випадки дорогого обмеження роботи вітрових турбін і зробити енергопостачання більш безпечним». До того ж більша кількість варіантів зберігання енергії дозволить заощадити на розширенні мережі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!