RSS
Новости
26 октября 2018, 15:45
Volvo інвестує в технологію швидкісної зарядки електромобіля від звичайної розетки
Шведський автовиробник інвестував в розробника систем швидкісної зарядки електромобілів FreeWire. Volvo заздалегідь готує інфраструктуру для своїх майбутніх електрокарів. Перший повноцінний електромобіль цієї марки повинен з'явитися в 2020 році.

Підконтрольний автовиробникові фонд Volvo Cars Tech повідомив про інвестиції в компанію FreeWire з Сан-Франциско, яка займається розробкою досить незвичайною технології швидкісної зарядки електромобілів.

«Майбутнє Volvo - електричне. А щоб поширити такий транспорт серед мас, потрібно зробити зарядку батарей такою ж зручною і швидкою, як заправку бака бензином », - говорить глава фонду Закі Фасіхуддін.

FreeWire розробляє стаціонарні і мобільні зарядні станції, пише Electrek.

Перевага підходу компанії - відсутність необхідності врізатися в високовольтну міську мережу, що часто дуже дорого. У компанії запевняють, що швидка зарядка можлива і від звичайної розетки.

Volvo електрифікує не тільки легковий транспорт. Нещодавно компанія показала прототипи електричних екскаватора, фронтального навантажувача і кар'єрного самоскида. Автовиробник розраховує, що розроблена ним гірничодобувна техніка знизить шкідливі викиди при роботі в кар'єрах на 95%. А в квітні був представлений перша електровантажівка марки.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!