RSS
Тренды
2 ноября 2018, 11:00
Ринок кабельно-провідникової продукції для офшорної вітроенергетики досягне 14 млрд.фунтів
Згідно з недавнім звітом асоціації RenewableUK, ринок кабельно-провідникової продукції для офшорної вітроенергетики до 2028 року може досягти майже 14 млрд. фунтів.

Дослідження "Offshore Wind Cable Manufacturing and Installation Forecast 2018-2028" показало, що в період з 2018 по 2028 роки Великобританія стане найбільшим ринком для кабельно-провідникової продукції в світі із загальним оборотом в 3,64 млрд. фунтів.

Потужність об'єктів, будівництво яких заплановано на найближчі роки, становить 19ГВт і за підрахунками експертів R-UK для їх запуску знадобиться 9300 км кабельно-провідникової продукції. Далі, після Великобританії, в рейтингу йде Китай, де в найближчі 10 років буде використано 6550 км кабелів, а замикає трійку лідерів Німеччина з 4400 км.

Згідно з результатами дослідження, світовий річний показник по підключенню кабельно-провідникової продукції в найближчі шість років майже подвоїться, досягнувши пікової позначки в 2024 році. Саме тоді, як очікується, підключать попит складе понад 4300 км кабельно-провідникової продукції на суму 1,7 млрд. фунтів.

Зростання галузі  забезпечуватиметься за рахунок реалізації проектів в Великобританії, Німеччині, Тайвані та США. Китай, Франція і Нідерланди в прийдешньому десятилітті закріплять свої позиції на глобальному ринку, а Польща та Ірландія незабаром займуть своє місце в ТОП-10.

Найширший спектр можливостей випаде в період між 2019 і 2023 роками, коли тільки у Великобританії має бути підключено більше 3000 км кабелів, але угоди  поки ще не підписані. Контракти на виробництво понад 2400 км кабельно-провідникової продукції для британських проектів наступного п'ятиріччя також ще потрібно заключити.

Виконавчий директор R-UK, Емма Пінчбек, заявила: "Вперше компанії, що працюють в секторі виробництва кабельно-провідникової продукції для вітроенергетики, або ті, хто хоче потрапити в цю галузь, можуть побачити потенціал для укладення багатомільйонних угод як в національних проектах так і на глобальному рівні.

Це відмінний приклад промислових можливостей, створених завдяки розвитку морської вітроенергетики, сфери, в якій Великобританія є світовим лідером.

Великобританія є лідером, тому що біля її берегів офіційно відкрився найбільший в світі офшорний вітропарк

Відкриття офшорної вітрової електростанції Walney Extension потужністю 659 МВт призвело до того, що встановлена потужність вітроенергетики Великобританії перевищила 20 ГВт, повідомляє асоціація RenewableUK.

Сьогодні офшорна вітроенергетика виробляє більше 5 відсотків електроенергії Великобританії, а до 2030 цей показник виросте в чотири рази - вже зараз будується новий вітропарк в 100 км від Грімсбі, який стане найбільшим офшорним вітропарком у світі - Hornsea Project One потужністю 1,2 ГВт. Відкриття цього вітропарку також допоможе знизити рівень безробіття в Грімсбі.  Сотні вітряків біля Грімсбі потрібно обслуговувати, тому перспективи для міста непогані. 


Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое