RSS
Новости
2 ноября 2018, 12:36
На металургійному комбінаті імені Ілліча встановлені 1500 енергоефективних LED-світильників
Світло як вдень тепер в листопрокатному цеху Маріупольського Меткомбінату Ілліча. 1,5 тис LED-світильників освітлюють приміщення цеху. Нові світильники роблять роботу персоналу більш комфортною та безпечною, а також економлять більше 60% електроенергії в порівнянні з колишніми неефективними світильниками.

Модернізація системи освітлення передбачає установку 2,2 тис. LED-світильників в рамках енергосервісного проекту. У рік це дозволить економити 7,2 млн кВт ∙ год електроенергії і знизить викиди в атмосферу на 6440 тонн СО2. Проект фінансує і виконує «під ключ» компанія з енергоефективності ДТЕК ЕСКО.

«Всі роботи ми плануємо виконати до кінця листопада. Але вже зараз бачимо, що результат по економії електроенергії вже трохи перевищує наші очікування. При цьому використовуємо обладнання відомої компанії Philips. У проект наша компанія інвестує більше 20 млн грн. власних коштів», - розповів менеджер проектів ДТЕК ЕСКО Андрій Іванько.

«Найголовніше, що нас цікавить при модернізації електроосвітлення - це поліпшення умов праці для персоналу, зниження енергоспоживання і підвищення рівня освітленості. Нові світильники дуже надійні і можуть працювати без заміни більше 5 років. Зараз наші співробітники можуть наочно порівняти, як освітлені виробничі ділянки цеху старими світильниками і як виглядає на їх фоні LED-освітлення », - зазначив начальник відділу з енергозбереження ММК Ілліча Віталій Головченко.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое