RSS
Новости
2 ноября 2018, 14:12
Tesla першою в світі встановила систему зберігання енергії на приливній станції
Tesla підключила свої акумулятори Powerpack до шотландської приливної станції від Nova Innovation. Компанії поки не називають сумарну ємність встановлених батарей, але потужність самої електростанції - 600 кВт, і вся система вже підключена до енергомережі.

Шотландія вважається лідером з виробництва відновлюваної енергії, і з кожним роком уряд цього регіону Великобританії фінансує все більше проектів в цій галузі. Так, щоб забезпечити безперебійну поставку електрики від приливної електростанції, держава виділила $ 347,7 тис на установку системи зберігання енергії.

Компанія Ілона Маска першою в світі підключила систему зберігання енергії до приливної станції. Підводні турбіни генерують енергію, використовуючи сили припливів і відливів, тому приливні електростанції вважаються одним з найнадійніших і передбачуваних джерел відновлюваної енергії. Однак, вони не можуть виробляти електрику цілий день.

Тому система зберігання енергії Powerpack дозволить забезпечити безперебійну подачу електрики в мережу, запасаючи її надлишки в години максимальної роботи турбін і віддаючи, коли генератори не діють.

«Подібні рішення дозволять не тільки забезпечити чистою енергією всі невеликі острівні поселення, а й створити шаблон для всіх держав і регіонів, які в майбутньому захочуть перейняти досвід впровадження відновлюваних джерел в свою енергосистему», - заявив міністр енергетики Шотландії Пол Уілхаус.

В Євросоюзі сподіваються, що скоро системи на основі енергії хвиль та припливів стануть популярними і доступними, так що до 2050 року вони забезпечать потреби регіону на 10%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!