RSS
Новости
2 ноября 2018, 21:36
Південна Корея побудує гігантський комплекс з 4 ГВт сонячних і вітрових електростанцій
Президент Південної Кореї Мун Чже Ін оголосив про свої плани побудувати гігантський комплекс відновлювальної енергетики на осушеній (частково штучній) ділянці землі, яка відвойована у моря завдяки гігантській дамбі Семангим.

На даній території буде побудований сонячний парк потужністю 2,8 ГВт (який стане найбільшою фотоелектричної електростанцією в світі), 0,1 ГВт вітрових електростанцій і 0,1 ГВт електростанцій на основі паливних елементів (fuel cell generation facilities).  Крім того, за кордоном дамби будуть встановлені плавучі вітрові електростанцій потужністю 1 ГВт.

Для реалізації проекту уряд залучить 10 трильйонів вон (8,77 млрд доларів США) приватних інвестицій під гарантії покупки електроенергії державною енергетичною компанією Korea Electric Power Corp.  (KEPCO).

Корея планує до 2030 року довести потужності відновлюваних джерел енергії до 58,5 ГВт, з них близько 30 ГВт будуть припадати на фотоелектричні сонячні установки.  При цьому частка ВДЕ у виробництві електроенергії має зрости до 20%.  Нинішню частку в 8% президент Південної Кореї назвав «ганебною», маючи на увазі, що в інших країнах ОЕСР на основі ВДЕ виробляється більше.

Раніше Электровести повідомляли, що Південна Корея планує до 2022 році інвестувати 2,33 млрд доларів у будівництво нових водневих заправних станцій (ВЗС) і збільшення виробництва електромобілів на паливних осередках (FCV).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!