RSS
Новости
9 ноября 2018, 12:11
Южно-Українська АЕС замовила проект сонячної електростанції на своїй території
ВП Южно-Українська АЕС ДП НАЕК Енергоатом уклало договір з АТ «Київський НДПКІ «Енергопроект» на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва сонячної електростанції.

Про це повідомляється в системі Prozorro.

Закупівля проведена за переговорної процедури, без конкурсу.  Ціна договору - 95,76 тис.грн.

Згідно з угодою, Київський інститут зобов'язаний до кінця року визначити оптимальну конфігурацію і потужность сонячної станції на запропонованій АЕС ділянці та розробити проектно-кошторисну документацію.

Відмітимо, до складу ВП Южно-Українська АЕС ДП НАЕК Енергоатом сьогодні, крім трьох атомних енергоблоків, входить Олександрівська ГЕС і Ташлицька гідроакумулююча електростанція.

Нагадаємо, незважаючи на те, що Верховна Рада знизила «зелений тариф» для сонячних електростанцій, Енергоринок в 2018 році викуповує електроенергію у АЕС за найнижчим тарифом - 0,6 грн за кВт * год, тоді як у сонячних і вітрових станцій по 15 грн  за кВт * год.

Встановлена ​​потужність всіх вітрових, сонячних і біогазових станцій Миколаївській області станом на початок другого півріччя була 168 МВт.  Встановлена ​​потужність ЮУ АЕС становить 3000 МВт.

Раніше повідомлялося, що на території Запорізької АЕС (Енергодар, Запорізька область) буде побудована сонячна електростанція потужністю 16 МВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: inshe.tv
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!