RSS
Новости
9 ноября 2018, 16:40
У Каліфорнії затвердили найбільший проект накопичувача енергії потужністю 300 МВт
Енергетичний регулятор американського штату Каліфорнія (California Public Utilities Commission) затвердив чотири проекти накопичувачів енергії сумарною потужністю 567,5 МВт.

Заявку на будівництво цих об'єктів подавала компанія Pacific Gas & Electric Company.  Відомо, що всі чотири системи будуть використовувати літій-іонні акумулятори.

Серед них виділяється проект компанії Dynegy (дочірнє підприємство Vistra Energy).  Його потужність становить 300 МВт, і це найбільша система зберігання на основі літій-іонних батарей в світі.

Всі проекти є «чотиригодинними», тобто накопичувачі повинні бути здатні видавати зазначену потужність протягом мінімум 4-х годин.  Відповідно, ємність накопичувача 300 МВт становить як мінімум 1200 МВт * год.

Відомо, що всі чотири накопичувачі будуть побудовані поблизу від старої газової електростанції Moss Landing, і будуть не тільки підключені до підстанції та мережевої інфраструктури, які обслуговують її, але і почнуть надавати мережевні послуги, які надає ця газова електростанція, тобто замінять її повністю. Компанія Dynegy раніше оголосила про закриття даного об'єкта газової генерації з економічних причин.

Таким чином, ця заміна - газова електростанція на накопичувачі - відображає тенденції розвитку енергетики Каліфорнії, де традиційна генерація все частіше поступається місцем комбінації нових енергетичних технологій, включаючи ВДЕ та накопичувачі енергії.  На думку каліфорнійського регулятора, така заміна «пропонує велику цінність» для споживачів-платників у порівнянні з іншими варіантами.

Компанія Bloomberg New Energy Finance опублікувала прогноз розвитку світового ринку накопичувачів енергії  до 2040 року.  До цього терміну встановлена ​​потужність накопичувачів енергії в світі (без урахування ГАЕС) досягне 942 ГВт, а їх ємність - 857 ГВт * год, вважають автори.  Обсяг інвестицій на даному ринку (наколінним підсумком за 22 роки) досягне 1,2 трильйона доларів США.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!