RSS
Новости
9 ноября 2018, 22:40
Гройсман запропонував подарувати місцевій владі ТЕЦ, які підлягають приватизації
Прем'єр-міністр України готовий безкоштовно передати в управління місцевій владі теплоелектроцентралі (ТЕЦ), які підлягають приватизації, заявив він в ході Години запитань до уряду в п'ятницю, коментуючи неефективність управління ними Фондом держмайна (ФДМ).

Частина депутатів дорікнула прем'єру за зірваний опалювальний сезон в окремих населених пунктах. У відповідь Володимир Гройсман заявив, що комунальна сфера, зокрема тепло в оселях, – це відповідальність місцевої влади. Проте нині керівники міст юридично не впливають на державні ТЕЦ. Адже вони підпорядковані Фонду державного майна.

"Фонд державного майна не є ефективним управлінцем. І не уряд управляє, а Фонд державного майна – не плутайте це, будь ласка. Він не є ефективним управлінцем теплоцентралей. Я пропоную два варіанти. Перший – продати ТЕЦ мерам, я маю на увазі міським громадам. Ні? Тоді подарувати їм. І хай вони управляють всім комплексом, і я готовий на це піти, для того, щоб вони отримали єдину систему управління теплом", – зазначив він.

Як повідомлялося, в травні 2018 року Кабінет міністрів України затвердив перелік підприємств "великої" приватизації на 2018 рік, в який увійшли 26 підприємств, в тому числі Херсонська ТЕЦ (99,8328%), Дніпровська ТЕЦ (99,9277%), Криворізька ТЕЦ  (99,9864%) і Сєвєродонецька ТЕЦ (поки держпідприємство).

Нагадаемо, нещодавно Фонд державного майна України підписав договір з інвестиційним радником, який буде готувати до приватизації Херсонську, Дніпровську, Сєвєродонецьку ТЕЦ і Криворізьку теплоцентраль.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!