RSS
Новости
16 ноября 2018, 11:31
Shell і EDF підписали договір купівлі-продажу сонячної енергії обсягом 100 МВт
EDF Renewables North America, підрозділ французького енергетичного концерну EDF, і Shell Energy North America, частина нафтогазового концерну Shell, уклали договір купівлі-продажу електроенергії (Power Purchase Agreement - PPA) терміном на 15 років.

Протягом цього терміну Shell буде купувати сонячну електроенергію в обсязі 100 МВт, вироблену частиною гігантського (500 МВт) Palen Solar project в Каліфорнії (США), який будує EDF.

У США прямі договори купівлі-продажу сонячної і вітрової енергії є ключовим інструментом, що дозволяє фінансувати і реалізовувати проекти ВДЕ.

Початок поставок електроенергії заплановано на кінець 2020 року.

Французький концерн EDF, який раніше спеціалізувався в першу чергу на атомній енергетиці, сьогодні є одним з найбільших розробників проектів в області ВДЕ в Північній Америці. У його портфелі приблизно 10 ГВт потужностей сонячної, вітрової енергетики та накопичувачів енергії в США, Канаді та Мексиці.

Shell Energy North America є однією з найбільших організацій з постачання енергії на заході США. Компанія постачає природний газ і електроенергію оптовим і роздрібним клієнтам. Сьогодні вона все частіше дивиться в бік відновлюваних джерел енергії, оскільки вони готові пропонувати найнижчі оптові ціни.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое