RSS
Новости
16 ноября 2018, 14:10
В Кенії в 2019 році запустять перші комерційні повітряні кулі з інтернетом від Google
Компанія Loon співпрацює з Telkom Kenya і обіцяє за допомогою «літаючих вишок зв'язку» забезпечити інтернетом людей в гірських районах Кенії і в інших місцях, що знаходяться далеко від звичайних вишок. Це перший комерційний проект стартапа від Google.

Жителям великих міст важко уявити своє життя без інтернету, але в країнах, що розвиваються в сільській місцевості живуть мільярди людей, які відчувають проблеми з підключенням. Мета Loon - забезпечити цих людей доступом в інтернет.

Loon належить Alphabet, материнській компанії Google. Компанія запускає в стратосферу аеростати для передачі інтернет-з'єднання. Повітряні кулі утворюють мережу, передаючи сигнал на рекордні відстані і даючи людям можливість підключення до всесвітньої мережі.

«Найпростіше уявити собі аеростати як літаючі вишки зв'язку, - розповів Digital Trends представник компанії. - Loon працює з мобільними операторами, щоб розширити їх покриття в неохоплених районах».

Вартість підключення через аеростати буде встановлювати Telkom Kenya.

Для запуску аеростатів Loon використовує індивідуальні пускові установки. «Літаючі вишки» можуть протриматися в атмосфері кілька місяців.

«Наприклад, під час тесту в 2016 році ми "осідлали" повітряні течії між місцем старту в Пуерто-Ріко і Перу. Потім нам вдалося протриматися в небі Перу 98 днів», - відзначили в Loon.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!