RSS
Новости
16 ноября 2018, 19:40
Mercedes-Benz розпочав продажі свого першого електробуса
Німецькі міста оголошують війну бензиновому і дизельному транспорту, активно замінюючи їх на електричні аналоги. Першим замовником електробусів eCitaro стала компанія Hochbahn з міста Гамбурга.

Електричні автобуси eCitaro від Mercedes-Benz незабаром з'являться на вулицях Гамбурга.  Першу партію з 20 електробусів вже доставили місцевому перевізнику - компанії Hochbahn AG.

Зараз в розпорядженні Hochbahn близько 1000 автобусів і 111 міських маршрутів, і замовлення на eCitaro - це перший крок по переходу на повністю електричний автопарк, який компанія має намір завершити до 2020 року.

Вантажопідйомність eCitaro - сім тонн, і він вміщує до 88 пасажирів.  Нові електробуси їздять дуже тихо, що важливо для міських умов.

Ємність акумуляторів eCitaro становить до 243 кВт * год.  Вони організовані за модульним принципом, де кожен блок складається з батареї на 25 кВт * год.

Для електричного автобуса розробили унікальну систему терморегуляції, яка дозволяє зменшити енерговитрати і збільшити дальність ходу. Зокрема, енергозберігаючий тепловий насос допомагає обігрівати салон, а всі тепловипромінюючі компоненти складають єдиний ланцюг.  Система охолоджує акумулятори до оптимальної температури, що допомагає їм швидше заправлятися і довше тримати заряд.  У Daimler заявляють, що влітку електробус проїде близько 150 км.

Hochbahn отримала тридверну версія eCitaro.  У неї світлодіодні фари і освітлення в салоні, система попередження про закриття дверей, роздільний клімат-контроль для водія і пасажирів, а також електронний контроль стійкості.

Раніше німецький автовиробник Mercedes-Benz оголосив про початок випуску першого в світі гібридного електричного автомобіля, в якому поєднуються технології водневих паливних елементів (fuel cells) та акумуляторних електромобілів. Його можна заряджати електрикою «від розетки» і можна заправляти воднем.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!