RSS
Новости
16 ноября 2018, 22:43
Перший електропотяг з Києва до Миколаєва запустять у 2022 році
Перший потяг на електротязі у напрямку Миколаєва з Києва може бути запущений орієнтовно у 2022 році. Про це заявив голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов 15 листопада у ході економічного форуму "Миколаївщина - надійний партнер".

"Ми уклали угоди з Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку з електрифікації залізничного напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка, - говорить він. - Це один з найбільших проектів з розвитку залізничної інфраструктури в Україні, але у нас є можливості це зробити у найкоротші терміни".

Роботи з електрифікації планують розпочати у березні 2019 року. «Проект дасть можливість збільшити рівень пропускної здатності з 37 пар потягів до 127, забезпечити енергозбереження при здійсненні перевезень залізничним транспортом і зменшити експлуатаційні витрати, - розповідає Євген Кравцов. - Передбачається, що виконання проекту значно збільшить ефективність перевезення вантажів в миколаївські порти, в першу чергу експортних, а також підвищить якість пасажирських перевезень». 

Нагадаємо, до кінця 2018 року Національна академія наук надасть висновок щодо Hyperloop. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян. В рамках проекту планують створити тестову площадку в Дніпрі.  До створення технологій проекту будуть залучені українські компанії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!