RSS
Истории
23 ноября 2018, 18:08
Гірськолижні курорти США переходять на енергоефективне обладнання для виробництва снігу
У США кілька гірськолижних курортів переходять на енергоефективне обладнання для виробництва снігу. Mount Snow і Bolton Valley в штаті Вермонт міняють старі компресори та снігомети на нові снігові гармати з низьким енергоспоживанням.


Ще понад десять років тому адміністрація курорту Bolton Valley  найняла фахівців компанії Sno-matic Controls and Engineering для проведення контрольного тестування системи для виробництва снігу. Результати дослідження спонукали керівництво придбати 20 нових снігових гармат HKD, які були встановлені біля підніжжя схилу, щоб забезпечити максимальний тиск води і збільшити ефективність роботи системи. Також були переобладнані насоси, які подають воду до снігометів. Встановлений електричний повітряний компресор Atlas, що працює протягом усього сезону. В період з 2009 по 2011 рік на всіх снігових гарматах Ratnik встановили більш енергоефективні снігометні гвинти.

Старі повітряні компресори в Bolton Valley за сезон спалювали близько 25 тис. галонів дизельного палива. Та тепер, в гірськолижному курорті використовуватимуть два нових високоефективних електричних компресори.

Прес-секретар Bolton Valley, Джош Арнесон повідомив, що використання нового обладнання є менш затратним, ніж підтримка роботи старих дизельних компресорів. Також очікується, що використання нової техніки дозволить продовжити гірськолижний сезон.

"Нове обладнання вже окупило себе. Завдяки ньому ми зменшили подальші витрати", - відзначили в Bolton Valley. "Та й за рік ми економимо енергію  близько  176 291 кВт-год. Ще скоротилися викиди СО2 на 171 тонн".

Ще один гірськолижний курорт в Вермонті, Mount Snow, перейшов на низькоенергетичні снігогенератори.

"Ми можемо подвоїти кількість використаної води, а енергоспоживання при цьому збільшиться всього на 10%", - заявив Кевін Харрінгтон, директор по гірським операціям Mount Snow.

Ребекка Фостер, керівник загальнодержавної програми Efficiency Vermont, націленої на популяризацію енергозберігаючих технологій, зазначила, що витрати на функціонування представлених на ринку снігових гармат становлять 10 центів на годину, в той час як в застарілих моделях цей показник досягав до 10 доларів.

Інші гірськолижні курорти регіону також поставили собі за мету підвищити свою енергоефективність. У минулому році Cannon Mountain Ski Area в Нью-Гемпширі разом з Ameresco завершили масштабну модернізацію, яка повинна знизити споживання енергії на 30%. У березні 2017 років три державні гірськолижні курорти в штаті Нью-Йорк приєдналися до ініціативи  і зобов'язалися до 2030 року повністю перейти на відновлювану енергетику.

Раніше ЕлектроВісті писали, що лижний курорт в Долині Скво, де в 1960 проходили Олімпійські Ігри, в Каліфорнії стане першим в США, який буде повністю перейде на відновлювані  джерела енергії. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!