RSS
Новости
30 ноября 2018, 13:30
Гібриди від BMW будуть автоматично переходити в електрорежим в містах
Водіям гібридних BMW не доведеться в терміновому порядку міняти автомобіль через заборони на бензинові і дизельні машини. Автоконцерн пропонує компромісний варіант на перехідний період, поки вся Німеччина не пересяде на електромобілі.

Суди Німеччини винесли ряд рішень про заборону автомобілів ДВС в містах, і це змусило BMW шукати способи зберегти свої непорушні позиції на ринку. Очевидно, потрібно в прискореному режимі перетворити машини в електричні - або, хоча б, частково електричні. На автошоу в Лос-Анджелесі член правління концерну Клаус Френліх пояснив Reuters, як це можна зробити, пише Engadget.

BMW може запрограмувати свої гібридні авто таким чином, щоб вони автоматично переходили на електротягу в міських зонах з підвищеним рівнем забруднення.

Для цього вони будуть використовувати зв'язані технології та навігацію, яка дозволить відключати двигун внутрішнього згоряння при перетині вулиць, куди тепер заборонений в'їзд традиційним автомобілям.

Заряду акумуляторів гібридного Х5 вистачає на 80 км - цього більш, ніж достатньо для поїздок по центру міста. А коли батарея розрядиться, на околиці або в передмістя можна буде доїхати на звичайному двигуні.

Інше питання, чи схвалить таку ініціативу міська влада. І що робити водіям гібридів, які часто їздять по країні, якщо в різних містах будуть діяти різні правила?

Звісно, не пощастить власникам автомобілів, непристосованих для їзди тільки в режимі електрокара, і тим, чиї гібриди попереднього покоління можуть проїхати всього 22 км.

Проте, ідея може стати компромісом на перехідний період, поки вся Німеччина не пересяде на електромобілі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!