RSS
Новости
7 декабря 2018, 11:27
У Франції почали будувати систему зберігання енергії на 6 МВт
Французький постачальник електроенергії і розробник проектів в галузі відновлювальної енергетики, компанія Neoen, почала будівництво найбільшої на території материкової Франції системи зберігання енергії. Основною функцією нового сховища потужністю 6 МВт стане регулювання напруги і частоти в електромережі.

Компанія оголосила, що робота над проектом Azur Stockage в муніципалітеті Азур (регіон Нова Аквітанія) вже стартувала. Система зможе менш ніж за 30 секунд реагувати на сигнали мережі, забезпечуючи енергосистему додатковою електроенергією в разі необхідності, або ж навпаки, акумулюючи надлишки електрики, підтримуючи баланс мережі в межах її робочої частоти 50 Гц. Контроль за її функціонуванням здійснюватиметься віддалено.

Azur Stockage є найбільшим сховищем енергії материкової частини Франції. 

Також фахівці енергокомпанії Neoen почали будівництво сонячної фотоелектричної установки номінальною потужністю 9 МВт поруч зі своїм новим об'єктом в Азур. 

Neoen буде здійснювати контроль на всіх етапах роботи. Очікується, що вже в лютому наступного року об'єкт  підключать до мережі Enedis. Представники Neoen заявляють, що цей проект допоможе "найбільш ефективно підготуватися до масового поширення таких інноваційних аккумуляторних систем зберігання енергії на європейському ринку технологій балансування навантаження" як компанії, так і енергосистемі Франції в цілому.

Компанія Neoen здобула популярність після розробки вітрової ферми, яка складає єдину систему разом з акумуляторним сховищем Tesla потужністю 129 МВт, розташованому в Південній Австралії. Після завершення будівництва цього об'єкта в кінці 2017 року, компанія оголосила про свою участь в інших подібних проектах в Австралії, включаючи вітряну електростанцію потужністю 194 МВт з енергосховищем на 20 МВт . Фахівці Neoen також розробляють "зелений енергетичний хаб" в Квінсленді, проект якого передбачає створення системи зберігання енергії потужністю до 100 МВт.

Раніше ЕлектроВісті писали,  що у Великій Британії хочуть зберігати електроенергію у вигляді зрідженого повітря.

Також знамениту американську греблю Гувера хочуть використовувати для зберігання надлишкової "зеленої" енергії.

Ще кремнієва система зберігання електроенергії може 24 години на добу забезпечувати енергією 100 тис. будинків.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!