RSS
Тренды
7 декабря 2018, 16:00
В США прогнозують стрімкий ріст ринку систем зберігання електроенергії до 2023 року
Через чотири роки ринок літій-іонних сховищ електроенергії буде оцінюватися в $ 4,5 млрд, багато в чому завдяки найбільшим проектам енергетичних компаній і економічним стимулам з боку уряду.

Літій-іонні системи зберігання електроенергії в США захоплюють ринок, показуючи масштабне зростання протягом усього року. За третій квартал 2018 було встановлено 61,3 МВт / 136,3 МВт*год акумуляторів, що на 60%/300% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомила компанія Wood Mackenzie Renewables & Power, пише PV Magazine.

Лідером, як завжди, стала Каліфорнія, хоча Гаваї і Нью-Йорк також показали хороші результати. Невеликі акумуляторні системи склали приблизно 57-60% від всіх нових встановлених потужностей.

Проте в перспективі до 2023 року експерти прогнозують стрімке зростання будівництва великомасштабних систем зберігання енергії.

Зокрема, енергокомпанія PG & E недавно отримала дозвіл влади на чотири проекти загальною потужністю і продуктивністю в 567 МВт / 2,64 ГВт*год. В тому числі, систему на 300 МВт / 1200 МВт*год від Vistra Energy і 182,5 МВт / 1 095 МВт*год від Tesla. Після установки вони стануть найбільшими літій-іонними сховищами енергії в світі, перевершивши «Велику батарею» в Австралії.

У звіті зазначено, що загальна вартість проектів, реалізованих в 2018 році досягне $ 474 млн. А до 2023 року ринок зросте в 10 разів, перевищивши позначку в $ 4,5 млрд.

Щоб підстьобнути масове впровадження систем зберігання електроенергії, в Арізоні і Неваді ввели економічні стимули для підприємств і приватних осіб, які вирішать їх встановити. У Нью-Йорку розгортають відповідні програми, а деякі штати вкладають гроші в дослідження.

Що стосується світового ринку, то в найближчі 22 року акумуляторні системи зберігання енергії залучать не менш $ 1,2 трлн інвестицій. До такого висновку прийшли аналітики Bloomberg в своєму довгостроковому прогнозі Energy Storage Outlook. На їхню думку, до 2030 року вартість установки великих систем зберігання енергії для підприємств і електростанцій впаде на 52%. Лідерами за темпами їх впровадження стануть США і Південна Корея.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!