RSS
Новости
14 декабря 2018, 09:44
Черкащина отримала заявки на встановлення сонячних станцій загальною потужністю 400 МВт
Підприємства на території Черкаської області подали заявки на встановлення сонячних електростанцій загальною потужністю понад 400 МВт.

СЕС дадуть змогу генерувати майже 39% електричної енергії за рахунок екологічно чистої відновлювальної енергії.

Нині на Черкащині працює 12 малих гідроелектростанцій загальною потужністю 6,37 МВт та 7 сонячних загальною потужністю майже 0,5 МВт. За 2015-2018 роки на Черкащині було відновлено та введено в експлуатацію 3 малих ГЕС та побудовано 4 сонячних електростанції.

«Введення в експлуатацію електростанцій з виробництва альтернативної енергетики продовжуватиметься й надалі, – зазначив керівник Управління житлово-комунального господарства Сергій Демиденко. – Торік ми побудували першу в області комплексну інженерну споруду з системою збору біогазу на полігоні твердих побутових відходів для виробництва електроенергії в селі Руська Поляна потужністю 0,6 МВт».

Загалом потужність об’єктів "зеленої енергетики" Черкащини становить 13,46 МВт або 2% від загальної потужності генерації електроенергії в області.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в Умані (Черкаська область) хочуть побудувати три котельні на паливних гранулах з деревини та лушпиння соняшника.

Також норвезька компанія Scatec Solar ASA хоче побудувати на території Кам'янки (Черкаська область) сонячну електростанцію потужністю 25 МВт.

Ще в місті Звенигородка (Черкаська область) на центральній площі встановили дерево з сонячними панелями для зарядки гаджетів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!