RSS
Новости
14 декабря 2018, 12:28
ДТЕК Енерго збільшив запаси вугілля на ТЕС на 34%
Для стабільної роботи теплоелектростанцій в розпал опалювального сезону і період високих навантажень ДТЕК Енерго збільшив запаси вугілля на своїх станціях. Станом на 14 грудня на складах ТЕС накопичили 1 млн 31 тис. тонн, що на 264 тис. тонн більше, ніж на цей же період минулого року.

«В осінньо-зимовий період навантаження на блоки теплоелектростанцій зростає. Для того, щоб навіть у найлютіші морози ТЕС стабільно виробляли електрику, а українці були зі світлом і теплом, ДТЕК збільшує запаси вугілля на складах станцій, - коментує директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куріленко. - До середини грудня ми накопичили на складах в 1,3 рази більше вугілля, ніж на аналогічну дату минулого року. З них майже 90% - українське вугілля. З кожним роком ми використовуємо все більше українського палива для наших ТЕС, щоб наблизити Україну до енергонезалежності».

Для зниження залежності від імпортного антрациту ДТЕК перевів 3 блока Придніпровської ТЕС на газове вугілля. У поточному опалювальному сезоні станція буде працювати виключно на українському ресурсі. У 2019 компанія планує почати переведення блоків Криворізької ТЕС. Уже зараз ДТЕК виробляє набагато більше електроенергії з українського вугілля, а з імпортного антрациту - тільки необхідний для енергосистеми мінімум.

Нагадаємо, ДТЕК з літа 2017 року реалізує програму зі зниження залежності України в імпортному антрациті, що складається з трьох ключових кроків.

Крок №1 - переведення блоків ТЕС з антрациту на газове вугілля.
Крок №2 - забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку.
Крок №3 - модернізацій потужностей ТЕС для ефективної і безперебійної роботи.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!