RSS
Новости
14 декабря 2018, 14:14
ВДЕ забезпечили Німеччину електроенергією майже на 40% в 2018 році
Сонячна енергетика показала найстрімкіше зростання, хоча їй так і не вдалося відвоювати лідерські позиції у вітрових електростанцій. А ось гідроелектростанції в цьому році втратили 16% своєї частки в енергобалансі країни.

Чиста енергетика забезпечує вже 38% Частка прибережних вітрових електростанцій зросла на 10% в порівнянні з 2017 роком і склала 19 млрд кВт * год. І тільки німецька гідроенергетика в цьому році втратила свої позиції через посуху. Її частка в енергобалансі країни лише 17 млрд кВт * год - на 16% менше, ніж роком раніше.валового річного енергоспоживання Німеччини - це на 2% більше, ніж роком раніше. Особливо вражаючі результати відновлювальні джерела показали в січні, квітні та травні 2018 року - їх частка в енергобалансі в ці місяці доходила до 43%, пише PV Magazine.

До кінця року загальний обсяг споживання відновлюваної енергії в Німеччині складе 229 млрд кВт * год.

З них на сонячні електростанції доведеться 46 млрд кВт * год - на 18% більше, ніж в 2017 році. Але лідером як і раніше залишиться вітрова енергетика. Незважаючи на те, що її частка зросла лише на 7%, за загальним обсягом генерації вона залишила всіх конкурентів позаду, виробивши 94 млрд кВт * год енергії. Біопаливо залишилося практично на незмінній позиції: 52 млрд кВт * год і приріст в 2%.

Незважаючи на такі вражаючі цифри, Німеччина все одно не зможе досягти поставленої урядом мети і отримувати 65% енергії з відновлюваних джерел до 2030 року.

Єдине, що може врятувати ситуацію - це тендери на будівництво прибережних вітрових електростанцій. Крім того, потрібно працювати над гнучкою системою регулювання попиту і пропозиції на енергетичному ринку, з урахуванням поступового підключення відновлювальних джерел до загальної мережі. А також масово впроваджувати системи зберігання енергії, щоб не залежати від нестабільності сонячної і вітрової електрогенерації.

Також необхідні серйозні перетворення в опалювальному і транспортному секторах. Останній повинен продемонструвати явне зниження обсягів викидів СО2 після 15-річного застою. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені: тепер німецькі міста можуть самостійно забороняти старі бензинові та дизельні автомобілі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!