RSS
Новости
21 декабря 2018, 22:45
Електровантажівки Daimler вперше виходять у комерційний рейс
Компанія запустить перші 20 електротягачів протягом року, щоб на практиці перевірити їх функціональність

Компанія Daimler Trucks of North America (DTNA) під час символічної церемонії передала ключі від своєї електричної вантажівки Freightliner eM2 компанії Penske Truck Leasing.

Freightliner eM2 вже скоро вийде в свій перший комерційний рейс. Машина має запас ходу до 400 км на одному заряді, і цього цілком достатньо для локальних вантажоперевезень. Але для надійності Daimler побудує мережу з 5-ти високошвидкісних зарядних станцій, вони зможуть зарядити eM2 на 320 км шляху всього за годину. Поки компанія будує станції на 150 кВт, але в майбутньому їх вдосконалять до 300 кВт.

До Freightliner протягом року приєднаються ще 9 середньотоннажних вантажівок eM2 і 10 великих вантажівок eCascadia. Вони почнуть виїжджати в комерційні рейси в Каліфорнії. За цей рік компанія має намір перевірити всі особливості їх роботи.

Над створенням електротягача інженери Daimler працювали кілька років, а останні 9 місяців вони щільно співпрацювали з Penske, щоб краще пристосувати електровантажівку під потреби перевізника.

Такий тандем був необхідний розробникам, щоб зрозуміти, як електричні вантажівки зможуть працювати в реальних умовах.

«Цикл зарядки-розрядки надзвичайно інтенсивний. Ми мали переконатися, що наша вантажівка здатна не тільки перевозити тонни товарів, але й повністю заряджатися 7 днів на тиждень», – пояснив глава DTNA Роджер Нільсен.

Також повідомляється, що шведська Volvo також побудує власну мережу електро-заправок для своїх електровантажівок у Каліфорнії. Компанія збирається використовувати 23 електричних тягачі, і для них потрібна інфраструктура.

Нагадаємо, Daimler закупить акумуляторних батарей для електрокарів на 20 млрд євро.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!