RSS
Новости
28 декабря 2018, 13:00
Шведський електричний сіті-кар випускатимуть в Грузії
Шведський стартап Uniti Sweden AB має в портфоліо єдину модель – міський електрокар Uniti One. Збирати машини планували на заводі в місті Ландскруна, а у помічники залучити 24 виробничих партнери: Nvidia, Siemens, Tele2, Haldex і BorgWarner та інших. Зараз стало відомо, що електромобілі випускатимуть в Грузії.

Відповідна інформація міститься в меморандумі про наміри, підписаному Uniti Sweden AB, державним "Партнерським фондом" і грузинською інвесткомпанією Silk Road Group. У документі "визначили принципи розвитку спільного проекту з виробництва електромобілів у Грузії і угоду про сфери спільного виробництва".

У жовтні урядом Грузії був розроблений план, згідно з яким у найближчі 10 років близько 90 відсотків чинного автопарку замінять електромобілями. Для заохочення переходу на екологічно чистий транспорт введений пільговий податков

Задньопривідний Uniti One оснащується 120-кіловатним електромотором (163 сили) і тяговою батареєю на 26 кіловат-годин, що забезпечує запас ходу у 240 кілометрів. Зарядка акумулятора з 20 до 85 відсотків займає 25 хвилин. У спортивному режимі Uniti One зможе розганятися з нуля до 80 кілометрів на годину за 3,5 секунди, Максимальна швидкість – 130 кілометрів на годину.

Раніше ЕлектроВісті писали, що шведський електромобіль Uniti One за $ 14 000 вже вивели на громадські дороги. Розміри Uniti One складають всього 2,91 х 1,28 х 1,43 м, а важить машина 450 кг. Розрахована одна на двох пасажирів - спереду розташовується водій, ззаду - пасажир. Рульове управління - один дисплей і два джойстика.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: motor.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое